Cześć!

Potrzebujesz makiety lub modelu architektonicznego?
Wybierz właśnie nas do realizacji Twojego projektu.

Po pierwsze dlatego, że

robimy ładne rzeczy.

Wychodzimy z założenia, że prezentacja projektu jest tak samo istotna jak sam projekt.

Poza tym

robimy nowoczesne rzeczy.

Wykorzystujemy elektroniczne układy sterujące, żeby tchnąć życie w statyczny mały świat,

ale przede wszystkim

robimy je dobrze.

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie na stworzenie innowacyjnej prezentacji.

Robimy ładne rzeczy

Stawiamy na estetykę naszych produktów. Kompozycyjny ład i przywiązanie do najmniejszych detali to nasze uniwersalne cele. Prezentacja projektu architektonicznego jest tak samo ważna jak sam projekt. Dobrze o tym wiemy, bo sami jesteśmy architektami.

Makieta nowoczesnej willi stworzona dla jednego z naszych klientów trafnie obrazuje naszą ideologię.

Precyzyjny dobór użytych materiałów był dla nas istotną kwestią. Ograniczenie ilości kolorów i faktur pozwoliło na uwypuklenie zalet projektu i skupienie uwagi odbiorcy na idei architektonicznej.

Robimy nowoczesne rzeczy

Zastosowanie nowoczesnych technologii daje nam cały wachlarz narzędzi, dzięki którym wprowadzamy nasze prace na nieosiągalny w inny sposób poziom.

Statyczna makieta to często zbyt mało, by zobrazować złożone idee. Dzięki stosowaniu elektronicznych układów sterujących implementujemy w makietach zupełnie nowe funkcjonalności. Od oświetlenia sterowanego z poziomu telefonu czy tabletu, przez kinetyczne, ruchome modele aż do modułów komunikacji z klientem i zbierania statystyk zainteresowania na targach czy eventach. Możliwości są naprawdę nieograniczone.

Nasze nowatorskie podejście to również sposób obróbki materiałów. Druk 3d i cyfrowe narzędzia cięcia dają nam wiele możliwości.

Makieta budynku jednorodzinnego dla jednego z klientów powstała całkowicie w technologii druku 3d. Uzyskaliśmy dzięki temu odwzorowanie faktury materiałów elewacyjnych zachowując jednocześnie minimalistyczny wygląd makiety. Taki kompaktowy model nie wymaga również dużego nakładu czasu podczas produkcji.

Robimy je dobrze

Aby makieta ożyła często trzeba wyjść poza utarte ścieżki . Każdy projekt jest inny, więc i nasze podejście musi się zmieniać.

Dla każdego zlecenia tworzymy unikatową ideę prezentacji i planujemy najmniejszy szczegół. Dążymy do tego, żeby nasze produkty były innowacyjne, jesteśmy więc otwarci na wszelkie nietypowe wyzwania.

Jednym z takich wyzwań było stworzenie wiernego odwzorowania wyglądu materiałów elewacyjnych. Współpraca z artystami plastykami przy projekcie zaowocowała stworzeniem ręcznie malowanych wykończeń w jakości nieosiągalnej przy standardowych metodach makieciarskich.